Güzellik

CİLDİNİZ İÇİN MUCİZEVİ 6 YAĞ

Cildiniz İçin Mucizevi 6 Yağ

Cildimizin her zaman ışıl ışıl parlamasını isteriz.Aslında çok pahalı serumlara, kremlere ihtiyacımız yoktur.Bütün mesele doğanın bize sunduğu muhteşem bitkilerin mucizevi yanlarını araştırmaktır.Cildimiz için seçim yaparken ekstra özenli olmamız gerekir.Çünkü cildimiz hassas bir yapıya sahiptir.Aslında yağlar asırlardır kadınların kullandığı güzellik sırlarındandır.

1.Lavanta Çiçeği Yağı

Bu yağ aslında tüm cilt tiplerine uygundur.Cildinizi derinlemesine besler ve rahatlamanızı sağlar.Cilt hücrenizde oksijen akışını arttırarak dolaşım sisteminizi güçlenmesine sebep olur.Cildinizin ışıl ışıl görünmesini sağlar.

2. Jojoba Yağı

Jojoba yağı kuru cildinizi nemlendirirken, yağlı cildinizdeki yağı dengelemeyi sağlar.Cildinizde esneklik sağlar.Yıpranmış cildinizi besler.

3. Sardunya Yağı

Hassas cilde sahipseniz mutlaka kullanmanız gereken bir yağdır.Cildinizi hızla yeniler.Günlük cilt bakımında da rahatlıkla kullanılabilir.Sardunya yağını yüz kremi olarak da kullanmak mümkündür.

4. Mercanköşk Yağı

Uykusuz, yorğun ve gerginseniz bu yağ sizi yatıştıracaktır.Sakinlik verir ve aynı zamanda cildinizi korur.

5. Portakal Yağı

En faydalı yağlardan biriside portakal yağıdır.Kan dolaşımını dengeler ve cildinizi besler.Özellikle kuru ciltlere en uygun yağdır.Ayrıca kokusuyla sizleri mest eder.

6. Gül Yağı

Bu yağ Antibakteriyel özelliğe sahiptir. Ciltteki sivilceleri tedavi eder ve mikrop almasını engeller.Hoş kokusuyla sizleri rahatlatır ve ferahlık verir.Cilt temizliğinde de kullanılarak cildinize muhteşem yumuşaklık verir.

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı