GÜZELLİK

ÇILGIN PARTİ MAKYAJI

PARTİLERDE DENEYEBİLECEĞİNİZ MAKYAJ ÖNERİLERİ

Her kadın partinin yıldızı olmak ister.Bütün gözlerin onda olması ve kendini muhteşem hissetmek ister.Bunun için bazen uzun saatler harcarlar.Sizler için muhteşem makyaj önerileri.

1. Glitter Makyaj

Glitter ışıltılarını artık her yerde görüyoruz.Göz kapaklarınıza glitter uygulayarak gün boyu göz alıcı olabilirsiniz.Partide bu makyajla ışıl ışıl ve havalı görüneceksiniz.Göz kapağınıza krem far uyguladık dan sonra glitterı uygulamanızı tavsiye ederiz.Böylelikle gün boyu makyajınız sabit kalacak ve havalı görünebilirsiniz.

2.Rock Stili Makyaj

Partide bir rocker gibi makyaj yapabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.Kızıl göz makyajı ve kırmızı ruj ile makyaj tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.Gözlerinizi öne çıkararak etrkileyici bir eyeliner çekmenizi tavsiye ediyoruz. Makyajınızın büyüleyici görünmesi için hacimli kirpikler gerekir.Partinin rockstarı olmak istiyorsanız bu makyajı size tavsiye ederiz.

3.Renkli Göz Makyajı

Canlı renkleri modası hala sürüyor.Partilerde koyu renklerin yerine stilinize ve makyajınıza renk katmakta fayda var.Bu makyaj kişiliğinize renk katıcak ve sizi şahane gösterecektir.Mavi, yeşil, kırmızı, pembe gibi renkleri göz çevrenize uygulayın.Eğer çılgın bir kişiliğe sahipseniz kaşlarınızı da renklendirebilirsiniz.Eğer bu tarzı yaparsanız partinin en göz alıcı ve çılgını siz olacaksınız.

4. Retro Makyaj

Vintage giyinmeyi seviyorsanız ve ruhunuzun 60′ lı yıllara ait hissediyorsanız?Partilerde retro makyajı yapıp tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Retro makyajı için aydınlık bir ten yapmanızı öneririz.Hacimli saçlarla ve muhteşem kedi kuyruğu makyajı ile en havalı kişi siz olacaksınız.

 

 

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı