Moda

Eşofman Kombinleri

BU YILIN MODASI EŞOFMAN KOMBİNLERİ

Eşofman denince önceden evde giyilen yada okullarda beden eğitimi dersinde giyilen bir kıyafetti.Günümüzde artık hayatımızın her yerinde eşofman kullanılabilir.Eşofman giymek için kendimizi kısıtlamaya gerek yok artık.Akşam yemeğine, kahve içmeye ve erkek arkadaşımızla buluşmaya bile gidilebilir.Yeter ki doğru parçaları bir araya getirebilelim.

Gündelik hayatımızda çok havalı ve şık görünebiliriz.Havalı bir eşofman altının üstüne muhteşem bir cropla tarz olabiliriz.Günümüzde eşofman üstlerine göbeği açık olan üstlerle kombinlemek oldukça popiler.Tamamlayıcı olarak küpelerle, kolyelerle gösterişli aksesuarlarla oldukça havalı görünebiliriz.Fazlada abartılı görünmeden sıradan bir ayakkabı seçebiliriz.

Rahat olan bir kıyafetin şu sıralar moda haline gelmesi oldukça mutlu etti beni.Kapşonlu sweatshirtler ise oldukça moda ve hepimiz severiz.Günümüzde ise hem kapşonlu hem beli kısa olan sweatshirtlar oldukça moda.Sweatshirt ve eşofman kombini oldukça rahat ve şık görünmemizi sağlayabilir.

Eşofman şortlar ise yaz aylarında oldukça rahat ettiğimiz bir parçadır.Kombinlenmeside kolay olan bir kıyafettir.Şort ve üstüne tişört yada bir bluz, crop da olabilir.Püsküllü çantalar, sandaletler, spor ayakkabılarla  da oldukça muhteşem kombinler yapabiliriz.

Gündeliklik ve şıklık arasındaki dengeyi iyi bulmamız gerekir.Eşofmanı fazlasıyla şıklaştırmak da göze hoş gelmez.Bir dönem dünyada eşofmanların altına topuklu ayakkabı modası gündem olmuştu.O zamanlarda bana hiç hoş gelmemişti.

Eşofman kombinleri yanı sıra eşofman takımları da göz alıcı olabilir.Neonlu takımlar, pastel tonlar gibi renkler oldukça havalı olabilir.Eşofman takımının üzerine deri ceket kombini oldukça kullanılan bir kombindir.Eşofmanlar bence her kombine yakışır.Kışın kabanların içinde de havalı durabiliyor.

Günümüzde ise batik modası çılgınlığı başlamıştır.O renk uyumları bizi oldukça genç ve dinamik görünmemizi sağlar.

Şimdi eşofman kombinlerine bir göz atalım:

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı