Dekorasyon

Farklı Çalışma Masası Tasarımları

ÇALIŞMA MASASI TERCİHLERİ

Çalışma masasının benim için çok önemli bir yeri vardır.İşim gereği günümün çoğunu çalışma masasında geçiririm.O yüzden çalışma masasının düzeni benim için çok önemlidir.Eğer çalışma masamı değiştirdiysem üzerindeki herşeyi değiştiririm.Masama uygun defterler, kalemler, kalemlikler, objeler ve çiçekler gibi her şeyi yenilerim.Çalışırken bana keyif aldıran bir ortam haline getiririm.

En önemlisi de hepsinin uyum içerisinde olmasıdır.Özellikle çalışma masasının da bulunduğu ortama uyum sağlaması gerekir.Çalışma masası tercih ederken en önemlisi de kullanışlı olması ve rahat olmasıdır.Özellikle de uzun saatlerini masada geçirenler için rahatlık ve kullanışlı olması çok önemlidir.

Çalışma masasında beyaz renk sadeliktir.Üzerindeki eşyaların daha net görünmesini sağlar.Bulunduğu ortamı sadeleştirir.Akla gelen ilk renklerdendir.

Çalışma  masasında ahşap görünüm benim için vazgeçilmezdir.Evimin mobilya dekorasyonunda doğal ahşaplardan oluşmaktadır.Ahşap görünümünü sporlaştırmak daha genç ve modern bir görünüm sağlar.Ahşap avizelerle, sandalyelerle ve hasır objelerle dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışma masanızın görünümü kadar etrafındaki objelerde önemlidir.Masanızın etrafına vaya üzerine yeşillikler kullanarak huzur verici bir ortam yaratabilirsiniz.

Mekanınız dar ise duvara monteli açılıp kapanan bir çalışma masası tercih edebilirsiniz.Böylelikle dar alanlarda da çalışa bileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Mekanınız geniş ise daha görkemli, raflı, dolaplı tasarımlar tercih edebilirsiniz.Daha farklı tarzlara da yönele bilirsiniz.Camlı, led ışıklı ışıl ışıl bir çalışma masasında zaman geçirmek size iyi gelebilir.Sizlere iyi gelen huzur veren başka bir hobinizi de çalışma masası haline getirebilirsiniz.Özellikle camla kaplı altında muhteşem bir akvaryum üzerinde çalışmak huzur verici olmaz mı.Ofisinizi muhteşem tasarım çalışma masalarıyla dekore etmek hayallerimizi süslemek bizim elimizde.

Gelin birlikte farklı çalışma masalarına göz atalım:

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı