DEKORASYON

HOBİ ODASI DEKORASYONU FİKİRLERİ

Hobi Odası Dekorasyonu Fikirleri

Hobiniz ne olursa olsun yaratıcılığınızı arttıracak bir hobi odanız olursa daha keyifle işlerinizi yaparsınız. Hayallerinizi yansıtacak ve keyifli zaman geçireceğiniz bir hobi odası hazırlayın.Evde bir çok alanı kullanabilirsiniz.Örneğin eğimli duvar altını yada merdiven altını yada varsa boş olan bir odanızı değerlendirebilirsiniz.

Duvarınızı kağıtla kaplayarak yada rengarenk boyayarak farklı bir hava katabilirsiniz.Merdiven altındaki bölümü ise o alana uygun olarak dekore ederseniz uyum içerisinde olacaktır.Evinizin kullanmadığınız bölümünü hobi odasına çeviricekseniz nostarjik bir hava katabilirsiniz.

Duvarları vintage ürünlerle süslemek gibi.Eskitme sandalye ve masayla keyifli zaman geçireceğiniz bir çalışma odası oluşturun.Duvarlarınızı asla boş bırakmayın.Çiçekli duvar kağıtları yada tablolarla duvarlarınızı renklendirin.Tablo üzerine fotoraflardan kolajda yapabilirsiniz.

Alanda çekmeceli dolaplar yada raflar kullanılabilir.Odayı hobinize göre düzenleyin. Her şey düzenli olursa görünüm açısından da muhteşem görünecektir.

Pastel tonlar, çiçek desenleri çok yakışacaktır.Karışık görünmesini istemiyorsanız mobilyalarınızı aynı renk de kullanın.Renklendirme işini aksesuarlarla tamamlayın.Aslında hobi odası dekorasyonu sizlerin zevkine, hayal gücünüze kalmıştır.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı