Moda

Kısa saç modelleri ve şekillendirme

Kısa saçın modası hiçbir zaman geçmez.Son zamanlarda oldukça moda haline geldi.

Kısa saçın modası hiçbir zaman geçmez.Son zamanlarda oldukça moda haline geldi.Genellikle bana yakışırmı sorusunu sorarız kendimize.Özellikle ben dönem dönem kısa saç kullananlardanım.Uzun saç vazgeçilmezim olsada.Kısa saçda da oldukça rahat ederim.Kısa saç uzun saça göre kullanımı oldukça daha kolaydır.Yıka ve çık bu kadar basit.Tabi herkesin yüzüne yakışacak kısa saç modelleri vardır.

Eğer cesaretiniz varsa cesur saç modellerini tercih edebilirsiniz.Bob stil ve kulak hizası da oldukça kullanışlıdır.Bir dönemde bir tarafı uzun bir tarafı kısa modeller popilerdi.Ama bir türlü cesaret edemedim.Kısa saç zamandan tasaruf sağlar.Özellikle çalışan insanlar için sabah telaşına son.Tabi bakım açısından da zaman tasarufu sağlar.

Şekillendirmek açısından da oldukça çeşit vardır.Balık sırtı yada tek taraflı balık sırtıda yapabilirsiniz.Böylelikle romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.Özellikle beni favorim yarım toplama oldukça hoş görünüyor.

Düz bir fönde her yerde oldukça rahatlıkla kullanılan bir modeldir.Kısa saçda maşada oldukça güzel görünüyor.Benim saçlarım dalgalı olduğu için şekillendirici bir kremle 2 dk da saçlarımı şekillendirerek oldukça kullanışla bir görüm sağlıyor.

Gelin birlikte saç modellerine bir göz atalım:

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı